Hakkımızda

Hakkımızda

Hoşgeldiniz!

VİLMAX Gayrimenkul olarak sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duyuyoruz. Hizmette başarı ve sürekliliğin teminatı, dürüstlük ve kalitededir prensibiyle dinamik yapımızla ticari, konut, arsa ve daha birçok gayrimenkul alanında mülklerinizin yönetimi gibi uzmanlık isteyen konularda ihtiyaçlarınız doğrultusunda hizmet veriyoruz. Gayrimenkul pazarlama deneyim ve uzmanlığıyla vizyonumuz, sektörün ihtiyacı olan güven ve hizmet konularında etkin bir yaklaşım sergilemek ve tüm müşterilerimizi (alıcı-satıcı) memnun etmektir.

VİLMAX Gayrimenkul Ltd. Şti., sektörün tecrübeli isimleri ile seçkin bir portföyü sizler için bir araya getirmektedir. Kurucularımız ve firmamız, güncel terim ile gayrimenkul pazarlamasına yani emlakçılığa uzun yıllardır devam etmekte olup zaman içerisinde saygınlık ve müşteri memnuniyeti eksenli tecrübesi ile bugünkü etkin konumuna kavuşmuştur.

Uzmanlığımız

VİLMAX Gayrimenkul, hizmet vermekte olduğu bazı alanlarda uzmanlaşarak kendisine öncelikli pazar olarak “konut satışı”, “konut kiralama”  ve “arsa satışı”nı seçmiştir. Hâlihazırda hizmet verdiği kişi ve kurumlar arasında “ticari gayrimenkul” sahipleri de bulunmaktadır. Geniş müşteri portföyüne, en uygun konum, özellikler ve fiyatlar ile gayrimenkuller pazarlamaktadır.

  • Konut Kiralaması
  • Konut Satışı
  • Dükkân Kiralaması
  • Dükkân Satışı
  • Ofis Kiralaması
  • Ofis Satışı
  • Arsa Satışı

Yetkinliğimiz

Gayrimenkul pazarlama ve satışı, alıcılar ve satıcılar için olduğu kadar aracılık hizmeti sunan emlak pazarlama şirketleri için oldukça meşakkatli olup karşılıklı anlayış ve güven esaslı bir süreçtir. Bu sürecin başlangıcından itibaren her aşaması oldukça özen ve ciddiyet gerektirir.

VİLMAX Gayrimenkul, hizmete başladığı günden bu yana Kocaeli Ticaret Odası’nın Emlak Müşavirleri/Danışmanları kolunun üyesi olmuştur. Gayrimenkul danışmanlarını/emlakçıları bir çatı altında toplayan derneklerin yanı sıra sektörde sunmakta olduğumuz hizmetleri ve çalışanlarımızı denetleyen kurumlar ile koordineli olarak ticari faaliyetler icra etmektedir.

İlkelerimiz gereği, yoğun ya da sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru gayrimenkul, en uygun fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini titizlikle ele alarak en uygun alternatifleri sunmak için çabalıyoruz.

Yatırımlarınızı ve gelecekteki hayallerinizi inşa edeceğiniz, tam da aklınızdaki gayrimenkulleri sizlere sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Gizlilik Politikamız

VİLMAX Gayrimenkul, portalından kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgileri, “Site Kullanım Koşulları Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında üçüncü şahıslara açıklamayacaktır ve kullanmayacaktır. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Portal üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler kullanıcının kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veritabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Portal dâhilinde başka sitelere link verebilir. VİLMAX Gayrimenkul, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Kişisel bilgileriniz; kişi isim-soyisim, firma bilgileri, adresi, telefon numarası, e-posta adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermektedir. İşbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe, kişisel bilgilerinizden herhangi biri VİLMAX Gayrimenkul’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ya da üçüncü şahıslara açıklanmayacaktır.

VİLMAX Gayrimenkul, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü Vilmax Marka Tescil BELGE ASLI olarak addetmeyi, ve gizliliğin teminini, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir şahsa ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. VİLMAX Gayrimenkul, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman portalda yayınlamak suretiyle değiştirebilir.

VİLMAX Gayrimenkul, “sahibinden.com“, “hurriyetemlak.com” ve “zingat.com” kurumsal üyesidir.

 

Vilmax-Marka-Tescil-BELGESİ